La Sard
Dnes je: 10. 8. 2022 svátek má: Vavřinec
 
TARONA

  English thoroughbred
  bay mare, born on 22.2.1995
  breeder Napajedla stud, Ltd.

Pedigree :
Tarona


  Racing career

Tarona

  Breeding career
Taranta: born on 4.5.2004, bay mare by Latén.

  Notes
A graceful, elegant, fine mare of a large frame, leading mare in the herd. Her racing career ended after an injury in her first race. A pleasant reliable hobby horse. Expecting a foal since April 2011 by Calming Influence, the offspring promises to be of interest not only from a pedigree point of view (sex balanced inbreeding 3 x 3 to his full siblings Allegreta x Anno, furthermore linebred to 4 x 5 by Mr. Prospektor and to 4 x 6 by Northern Dancer).

Tarona Tarona  
NEWS

January 2013
Realization team La Sard wishes its satisfied current and future customers Happy New Year 2013


říjen / Octomber 2012
Spouštíme anglickou verzi našich webových stránek. Přejdete na ni kliknutím na britskou vlajku v pravémm horním rohu. / We launch the English version of our website. Go to it by clicking on the British flag in the upper right corner.


May 2012
18. května se naše jezdkyně, Martina Drásalová, zúčastnila významného závodu SAIC v Jihoafrické republice. Článek o její účasti (a dalších 8 českých jezdkyň) si můžete přečíst zde. Zkrácená verze vyšla také na webu » brno.idnes.cz


January 2012
Představujeme Vám aktualizovaný leták krmiv a výživových doplňků La Sard.


Octomber 2011
Na stránce JO La Sard jsou doplněny podrobné informace k našim koním.


February 2011
Zahajujeme prodej plodu Ostropestřce mariánského, léčivé byliny ze středomoří. Po dokončení poloprovozních krmných testů uvedeme na trh krmný doplněk La Sard SyliVit Force.


November 2010
V měsíci listopadu bylo, po úspěšném prověření v krmných testech, uvedeno nové bezovsové, nízkoenergetické krmivo La Sard FUN s velmi atraktivní zaváděcí cenou.


January 2010
31.1.2010 spouštíme novou webovou prezentaci krmiv La SARD.

Věříme, že Vám pomůže v základní orientaci v potřebách Vašich koní i produktech, které na ně navazují. V případě zájmu nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat. Vaše dotazy, náměty, požadavky a připomínky nebereme na lehkou váhu, jsou pro nás vítaným zdrojem inspirace a rozvoje, jsme za ně vděčni. Vždyť nejenom Mistři jezdí na La SARD.