La Sard
Dnes je: 10. 8. 2022 svátek má: Vavřinec
 
VOKALA

  English thoroughbred
  chestnut mare, born on 27.5.1997
  breeder Napajedla stud, Ltd.

Pedigree :
Vokala


  Racing career

Vokala

  Sports career

Date Place km Rider Result Speed Notes
17.5.03 Lhota u Konice 35 Miroslav Drásal 3/12 ??? Best condition


  Notes
Ušlechtilá klisna, jemná na pomůckách, velmi příjemná a pohodlná pro jezdce. Přestože je využívána pro rekreaci na jízdárně i v terénu, neměla žádný problém velice dobře uspět bez speciálního treninku v nižším závodě vytrvalosti a též v ZZVJ s 14 letou jezdkyní.

Vokala Vokala  
NEWS

January 2013
Realization team La Sard wishes its satisfied current and future customers Happy New Year 2013


říjen / Octomber 2012
Spouštíme anglickou verzi našich webových stránek. Přejdete na ni kliknutím na britskou vlajku v pravémm horním rohu. / We launch the English version of our website. Go to it by clicking on the British flag in the upper right corner.


May 2012
18. května se naše jezdkyně, Martina Drásalová, zúčastnila významného závodu SAIC v Jihoafrické republice. Článek o její účasti (a dalších 8 českých jezdkyň) si můžete přečíst zde. Zkrácená verze vyšla také na webu » brno.idnes.cz


January 2012
Představujeme Vám aktualizovaný leták krmiv a výživových doplňků La Sard.


Octomber 2011
Na stránce JO La Sard jsou doplněny podrobné informace k našim koním.


February 2011
Zahajujeme prodej plodu Ostropestřce mariánského, léčivé byliny ze středomoří. Po dokončení poloprovozních krmných testů uvedeme na trh krmný doplněk La Sard SyliVit Force.


November 2010
V měsíci listopadu bylo, po úspěšném prověření v krmných testech, uvedeno nové bezovsové, nízkoenergetické krmivo La Sard FUN s velmi atraktivní zaváděcí cenou.


January 2010
31.1.2010 spouštíme novou webovou prezentaci krmiv La SARD.

Věříme, že Vám pomůže v základní orientaci v potřebách Vašich koní i produktech, které na ně navazují. V případě zájmu nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat. Vaše dotazy, náměty, požadavky a připomínky nebereme na lehkou váhu, jsou pro nás vítaným zdrojem inspirace a rozvoje, jsme za ně vděčni. Vždyť nejenom Mistři jezdí na La SARD.