La Sard
Dnes je: 14. 10. 2019 svátek má: Agáta
 
JEZDECKÝ ODDÍL LA SARD - NABÍDKA


      Koně na prodej
Pokud Vás zaujal některý z našich koní, zavolejte nám +420 777 578 884

      Trénink, výcvik
Trenujeme koně pro vytrvalostní dostihy. Dlouhodobé zkušenosti včetně odpovídajících výsledků na mistrovstvích republiky 1 x 1. místo, 2 x 2. místo, 1 x 3. místo, úspěšná je účast i na mezinárodních závodech. Členité terény vhodné pro přípravu koní.

      Ustájení
Ustájení v dosahu MHD Brno. Disponujeme výběhy o rozloze 20 ha, celodenní pobyt koní na pastvinách. Písková jízdárna, krásné terény.  
NOVINKY

leden 2013
Krásný vstup do roku 2013 spokojeným současným i budoucím odběratelům přeje realizační tým La Sard


říjen / Octomber 2012
Spouštíme anglickou verzi našich webových stránek. Přejdete na ni kliknutím na britskou vlajku v pravémm horním rohu. / We launch the English version of our website. Go to it by clicking on the British flag in the upper right corner.


květen 2012
18. května se naše jezdkyně, Martina Drásalová, zúčastnila významného závodu SAIC v Jihoafrické republice. Článek o její účasti (a dalších 8 českých jezdkyň) si můžete přečíst zde. Zkrácená verze vyšla také na webu » brno.idnes.cz


leden 2012
Představujeme Vám aktualizovaný leták krmiv a výživových doplňků La Sard.


říjen 2011
Na stránce JO La Sard jsou doplněny podrobné informace k našim koním.


únor 2011
Zahajujeme prodej plodu Ostropestřce mariánského, léčivé byliny ze středomoří. Po dokončení poloprovozních krmných testů uvedeme na trh krmný doplněk La Sard SyliVit Force.


listopad 2010
V měsíci listopadu bylo, po úspěšném prověření v krmných testech, uvedeno nové bezovsové, nízkoenergetické krmivo La Sard FUN s velmi atraktivní zaváděcí cenou.


leden 2010
31.1.2010 spouštíme novou webovou prezentaci krmiv La SARD.

Věříme, že Vám pomůže v základní orientaci v potřebách Vašich koní i produktech, které na ně navazují. V případě zájmu nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat. Vaše dotazy, náměty, požadavky a připomínky nebereme na lehkou váhu, jsou pro nás vítaným zdrojem inspirace a rozvoje, jsme za ně vděčni. Vždyť nejenom Mistři jezdí na La SARD.